Чудова якість
Довговічність
Економна в догляді
 Штучна трава
 
ідеальне покриття
 для футбольного поля
                
Стрелочка
Що таке штучне поле?
Спортивний штучний газон має свої незаперечні плюси. Догляд за штучним газоном мінімальний і простий, провести роботи виходить набагато швидше, а використовувати його можна набагато частіше, ніж натуральний.
Для футбольних полів облаштовують засипний штучний газон. Штучну траву засипають добре пружною сумішшю кварцового піску і гумових гранул - це необхідно для того, щоб максимально убезпечити гравців при падіннях.
Спортивна штучна трава – це стандартне покриття, яке сьогодні використовується на стадіонах, футбольних полях, а також на дитячих спортивних майданчиках. Штучний газон замінює натуральну траву. Натуральна трава дуже вибаглива у догляді, потребує багато вкладень та часу. Найкращим рішенням буде купити штучну траву, яка краще, ніж натуральна візуально та по технічним питанням.
  Футбол – найпопулярніший вид спорту по всьому світі. Для створення футбольного поля потрібно знати, які атрибути для цього потрібні. І ми в цьому, Вам допоможемо! Отже, найважливіша частина футбольного поля це – його покриття.
  Різні види спорту передбачають використання різних видів штучної трави. Для того, щоб купити штучну траву потрібно визначитись з висотою, матеріалом, щільністю, структурою, способом засипки. Якщо призначенням майданчика буде універсальне використання - варто відразу визначити, який вид спорту буде основним.
  Етапи замовлення
  Залишити заявку
  01.
  Ви залишаєте заявку
  на сайті. Це можна
  зробити у формі нижче
  Ми розраховуємо точну вартість і виставляємо рахунок
  02.
  Ви оплачуєте роботи будь-яким зручним для Вас способом
  03.
  Наші фахівці виконують
  поставлені завдання в обумовлені терміни за договором
  04.
  Ви приймаєте та підтверджуєте виконану роботу.
  Підписуємо акти здачі робіт
  05.
  Відео огляд

  ПЕРЕВАГИ ШТУЧНОЇ ТРАВИ

  ЗАСТОСУВАННЯ ШТУЧНОЇ ТРАВИ

  Штучний газон - популярне рішення для багатьох спортивних арен різних видів спорту. Матеріал не схильний до впливу погодних умов, пожежостійкий, простий у догляді, безпечний для людей, а його зовнішній вигляд, практично, не відрізняється від звичайного газону.

  Штучна трава володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками і практично не відрізняється від натурального газону. Стійкість до будь-яких погодних умов, універсальність і практичність роблять цей матеріал просто незамінним.

  ТРАВА ДЛЯ СПОРТУ

  ЛАНДШАФТНА ТРАВА

  Натуральний
  вигляд

  Не потрібно
  поливати

  Зелена
  весь рік

  Не вимагає
  догляду

  На що варто звернути уваги при виборі штучного покриття?
  Щоб купити штучну траву для футбольного поля, потрібно врахувати багато факторів. Так, як важливо визначитись з типом волокон, висотою ворсу, відстанню між ворсом і типом підкладки:

  · Поліпропіленові волокна - жорсткіші, ніж поліетиленові, які м’якші та більш пружні;

  · Оптимальна висота ворсу по міжнародним стандартам вважається...
  Штучна трава для футбольних полів і дитячих майданчиків
  Штучна трава для футбольних полів і дитячих майданчиків легка в експлуатації, так як вона не змінює колір круглий рік. Варто купити штучну траву для футбольного поля, тому що вона потребує мінімального догляду. Необхідно просто...
  Яку обрати штучну траву для футбольного поля і дитячого майданчика?
  Штучна трава для футбольних полів і дитячих майданчиків повинна мати надійну підкладку, задля безпеки спортсменів та дітей. Вибір підкладки впливає на швидкість ковзання, травмонебезпечність і комфорт гравців. Спеціалісти рекомендують...


  Всім зрозуміло, що штучне покриття для дитячих майданчиків повинно бути високої якості та забезпечувати повну безпеку для дітей. Необхідно, щоб така штучна трава була не слизькою та екологічно чистою. Давайте розглянемо переваги штучної трави для дитячих майданчиків високої якості:

  · Високий рівень пружності та еластичності, що істотно знижує...
  Отримайте безкоштовну консультацію
  фахівця
  За результатами консультації ви отримаєте:
  Відповіді на ваші питання
  і підбір рішення
  Розрахунок вартості
  і часу замовлення
  Консультацію
  по експлуатації та сервісу
  "Замовляли послугу укладання газону для футбольного поля в дитячий табір. Зробили все швидко, в обумовлені терміни. Та й якісно, ніяких зауважень немає, все відмінно. Будемо звертатися
  в подальшому і рекомендувати знайомим. Дякуємо!"
  Валерія Кірова
  12.06.2019
  Вадим Краснюк
  15.07.2018
  "Укладали футбольне поле 820 кв.м. Впоралися досить швидко, як і обіцяли. Роботою задоволені, пройшло вже 2 роки, а газон в повному порядку. Видно, що працювали професіонали."
  "Нещодавно робили мені укладку газону для закритого футбольного поля. Фахівці дуже компетентні, підказали яку траву краще використовувати і зробили свою роботу якісно.
  Я задоволений!"
  Валерій Афанасенко
  10.11.2019
  "Замовляли укладання газону для футбольного поля під ключ. В цілому все пройшло вдало. Швидко приїхав спеціаліст, все заміряв і розрахував вартість. Все затвердили, підписали договір і за 3 дні все було готово. Оперативно і якісно. А головне недорого."
  Марина Загородня
  07.06.2020
  PROMTEHNOTOP ТМ © 2021 Всі права захищені