Стрелочка

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАННЯ

Від виробників по найкращим цінам в Україні

школа • дитсадок • інклюзія • спорт-школа • інтернат

Стрелочка

Інтерактивна панель – це ще одне з інноваційних рішень освітніх програм та частково бізнесу. Завдяки технології MultiBoard розпізнає дотики пальців, стилуса, спеціальних маркерів. Ви можете проводити не тільки динамічні уроки, а й подавати різноманітний матеріал. Завдяки величезному функціоналу, інтерактивний дисплей підходить, як для візуального, так і для кінестетичного навчання.

Інтерактивні панелі

Інтерактивна дошка

Інтерактивна дошка активно використовується в освітніх закладах. Вона стала невід’ємною частиною в сучасному навчанні і дуже ефективним інструментом для засвоєння матеріалів. На сьогодні мультимедійна дошка активно застосовується в школах, дитячих садках, центрах розвитку, приватних школах, інклюзивно-ресурсних центрах.

Стрелочка
Стрелочка

Інтерактивна стіна

Інтерактивна проекція на стіну - це вертикальна проекція, яка володіє різними мультимедійними властивостями і забезпечує високу якість зображення. Це нова унікальна технологія для рекламного бізнесу, маркетингу, індустрії розваг та відпочинку. Дозволяє взаємодіяти з контентом на відстані за допомогою мультитач та викликає WoW-ефект глядачів, учасників.

Інтерактивна підлога

Інтерактивна підлога – це інтегрована система проекційного зображення та датчиків, які дозволяють взаємодіяти із проекційним зображенням на підлозі. Прилад має компактні розміри, монтується під стелею на висоті від 3 метрів. Розмір проекції від 1,5 х 2 метрів. Програмне забезпечення підлоги включає вправи для розвитку пізнавальних процесів: сприймання, уваги, мислення, пам’яті.

Стрелочка
Стрелочка

Інтерактивна пісочниця

Інтерактивна пісочниця – це прилад доповненої реальності, що створює чутливу до рухів людини проекцію на реальний пісок. Комплекс складається з підлогової ємності для піску та інтерактивного блоку, що монтується на стіну. Сенсор глибини заміряє відстань до реального піску, програма обробляє отримані від сенсора дані, а проектор відображає гори, вулкани, водні та інші віртуальні об’єкти.

Штучні поля

Штучне поле набуло широкого розповсюдження завдяки зручності та швидкій установці. Вам не потрібно вимальовувати білі лінії та постійно стригти траву, а просто встановити одноразово і забути про всі ці не зручності на кілька років.
Заздалегідь підготовлене поле встелюється штучною травою, яка здебільшого виробляється рулонами та вистеляється на спеціальну поверхню по всій довжині.

Стрелочка
Стрелочка

Дитячі майданчики

Різноманітність дитячих ігор на сьогодні вражає, а правильний фізичний розвиток наших дітей залишається на першому місці у всіх батьків і для цього приділяється особлива увага.
Ні для кого не секрет, що малеча з перших днів свого життя прагне пізнавати навколишній світ, а дитячі майданчики спрямовані на спортивно-ігрові розваги. 

Про компанію

У наш час технологій і технічного прогресу, часто буває так, що звичайний покупець не встигає наздогнати всі новинки і розібратися в тонкощах продукту. Коли виникає потреба вибрати те чи інше обладнання, з'являються питання: що потрібно купити, з якими характеристиками, скільки це може коштувати, а чи підходить даний продукт під наші завдання і потреби. У цей момент потрібен експерт.

Саме тому, компанія «ПРОМТЕХНОТОПтм» взяла на себе відповідальність стати таким експертом. Ми допомагаємо розібратися в ніші і вибрати потрібне обладнання, використовуючи 13-річний досвід і компетентність наших фахівців. Ми знаємо, що краще працює, скільки це може коштувати, що буде оптимальним рішенням.

Наша команда націлена на реалізацію спеціалізованого обладнання для різних сфер застосування. Рухаємося в абсолютно різних і складних напрямках. Можемо запропонувати обладнання для: школи, дитячого садка, магазину, торгового центру, ресторану, кафе, бару. Як для приватних, так і для державних підприємств.

Ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Розвиваємося, вивчаємо, аналізуємо, освоюємо нові напрямки і тренди. Пропонуємо технічні рішення, які виведуть Вас і Вашу справу на новий рівень процвітання. Ми уважно вислухаємо поставлену задачу. Запропонуємо кілька варіантів рішення. Докладемо максимум зусиль для того, щоб Ви зробили правильний вибір і залишилися задоволеними покупкою, і співпрацею з нашою компанією.

PromtehnotopТМ © 2021 Всі права захищені